"3″ programy poprawy kondycji lakieru:

1. Odświeżenie Lakieru – zalecany do usunięcia drobnych rysek,zmatowień (ok. 40%) dla aut w niezłym stanie powierzchni lakieru lub na sprzedaż

Program obejmuje mycie samochodu z zewnątrz, w zależności od potrzeby – usuwanie owadów , smoły, dokładne osuszenie, polerowanie stosownie dobraną pastą polerską, lekko ścierną, a w końcowym etapie nałożenie wosku . Program jest najszybszą oraz najtańszą wersją odnowy warstwy lakieru. Ma on na celu odświeżenie, nabłyszczenie oraz zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak promienie UV, deszcz, brud. Usługa nadaję się na powierzchnie lakieru mało zniszczonego, którego do przywrócenia pierwotnego wyglądu nie wymaga głębszej ingerencji. Doskonały na co 6-11 miesięczne procesy zabezpieczenia lakieru.

2. Polerowanie Lakieru – to głębsza polerka lakieru, zalecana do usunięcia ok. 80-85% rys, nadaje lakierowi wyjątkowego lśnienia z efektem mokrej powierzchni i głębokiego połysku.

Pakiet ma na celu usunięcie średniej głębokości rys, wydobycie głębi koloru oraz zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi. Program dedykowany jest dla samochodów, których warstwa lakieru jest zmatowiona /utleniona przez działanie promieni UV jak również na jej powierzchni pojawiły się drobne ryski sprawiające, że światło nie odbija się w sposób prawidłowy.

3. Korekta Lakieru – przeznaczony dla wyjątkowo wymagających, usuwanych jest do 100% rys, nadaje lakierowi wyjątkowego lśnienia z efektem mokrej powierzchni i głębokiego połysku.

Usługa przeznaczona jest dla właścicieli samochodów chcących przywrócić samochodowi dawny blask i wygląd jak najbliższy temu tuż po wyjeździe z salonu. Każdy samochód traktujemy indywidualnie, ponieważ samochody wykorzystywane są w różnych warunkach, a do ich mycia wykorzystywane są różne metody. Nasi specjaliści odpowiednio badają warstwę lakieru, dobierają jak najlepszy system naprawy miejsc porysowanych i dopiero wówczas przystępują do renowacji. Po wykonanej usłudze samochód lśni się jak nowy, a światło odbija się od jego powierzchni jak od lustra.

UWAGA:

Po tak wykonanej usłudze efekt widoczny jest przez długi czas, ponieważ to warstwa właściwa (lakier bezbarwny) jest odpowiednio zregenerowana i zakonserwowana. Często myli się taką usługę ze zwykłym nabłyszczeniem samochodu, co jest procesem dość krótkotrwałym i widocznym, co najwyżej do trzeciego mycia.